Tide Site (2.0.5) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
