Tide Test (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Topic
pl: Temat

en: Reference
pl: Referencja

en: Metatags
pl: Metatagi
