Tide Test (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Test
ast: Preba

en: Link
ast: Enllaz

en: Topic
ast: Asuntu
