Tide Test (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Test
be: Тэст

en: Link
be: Спасылка

en: Topic
be: Тэма
