Tide Test (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Tags
pt: Etiquetas

en: File
pt: Ficheiro

en: Test
pt: Testar

en: Link
pt: Ligação

en: Topic
pt: Tópico

en: Reference
pt: Referência
