Tide Test (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Tags
ru: Теги

en: File
ru: Файл

en: Test
ru: Тест

en: Link
ru: Ссылка

en: Topic
ru: Тема форума

en: Reference
ru: Связь

en: Metatags
ru: Мета-теги
