Tide Test (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: File
te: ఫైల్

en: Test
te: పరీక్ష

en: Link
te: లింకు

en: Topic
te: విషయం
