Tide Test (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Test
ug: سىناق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Topic
ug: تېما
