Tide Test (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Test
he: בדיקה

en: Link
he: קישור

en: Off
he: כבוי

en: Media
he: מדיה

en: Topic
he: נושא

en: Reference
he: רפרנס
