Tide Test (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Link
km: តំណ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Topic
km: ប្រធានបទ
