Tide Test (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Test
bg: Тест

en: Link
bg: Линк

en: Off
bg: Изключи

en: Media
bg: Медия

en: Topic
bg: Тема
