Tide Test (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: File
hi: फ़ाइल

en: Test
hi: परीक्षण

en: Link
hi: कड़ी

en: Off
hi: बंद

en: Media
hi: मीडिया

en: Topic
hi: विषय

en: Reference
hi: संदर्भ
