Tide Test (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
