Tide Test (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Media
my: မီဒီယာ
