Tide Test (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: File
fa: فایل

en: Test
fa: آزمایش

en: Link
fa: واصلی

en: Off
fa: خاموش

en: Media
fa: رسانه

en: Topic
fa: موضوع

en: Reference
fa: ارجاع
