Tide Test (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Off
sv: Av

en: Topic
sv: Ämne

en: Reference
sv: Referens

en: Metatags
sv: Metataggar
