Tide Test (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: File
ta: கோப்பு

en: Test
ta: சோதனை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Off
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Reference
ta: குறிப்பு
