Tide Webform (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: More
hy: Ավելին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Wide
hy: Լայն

en: Narrow
hy: Նեղ
