Tide Webform (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച
