Tide Webform (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
