Tide Webform (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: More
ne: थप

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Normal
ne: साधारण

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
