TiendaParaMiPyMe (1.0.3) - en to fa translation catalogue (115 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: View
fa: مشاهده

en: Audio
fa: صوتی

en: Region
fa: ناحیه

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Gallery
fa: گالری

en: Normal
fa: عادی

en: Success
fa: موفقیت

en: Warning
fa: هشدار

en: Height
fa: ارتفاع

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Start
fa: شروع

en: End
fa: پایان

en: Position
fa: موقعیت

en: Original
fa: اصلی

en: By Category
fa: بر اساس دسته

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Hidden
fa: پنهان

en: Commerce
fa: تجارت

en: Fixed
fa: ثابت

en: Revert
fa: بازگشت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Info
fa: اطلاعات

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: or
fa: یا

en: Video
fa: ویدیو

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Products
fa: محصولات

en: Gray
fa: خاکستری

en: Document
fa: سند

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Apply
fa: تایید

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Relative
fa: نسبی

en: Next >
fa: بعدی >

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Filter by category
fa: فیلتر کردن بر اساس دسته

en: Orange
fa: نارنجی

en: Administrator
fa: مدیر

en: Offset
fa: جابجایی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: and
fa: و

en: Billing Information
fa: اطلاعات صورتحساب

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Light
fa: روشن

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Primary
fa: اصلی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
fa: نشانی پست الکترونیک درون <em>فرم</em> برای ارسال خودکار نامه الکترونیک در حین ثبت نام کاربران و همچنین هنگام درخواست گذرواژه جدید و دیگر تذکرهای سیستم - به عنوان فرستنده - به کار می‌رود. (از نشانی پست الکترونیکی که با نام دامنه‌تان تمام می‌شود برای کمک به جلوگیری از شناسایی این پست الکترونیک به عنوان اسپم استفاده کنید.)

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Shipping Information
fa: اطلاعات ارسال کالا

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Dark
fa: تاریک

en: Asc
fa: صعودی

en: Loading…
fa: بارگزاری...

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض

en: Allows commenting on content
fa: اجازه ثبت دیدگاه در مورد محتوا را می دهد

en: Basic block
fa: بلوک پایه

en: A basic block contains a title and a body.
fa: یک بلوک پایه شامل یک عنوان و بدنه است.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
fa: یک فایل یا سند بارگذاری شده، مانند PDF.
