TiendaParaMiPyMe (1.0.3) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Height
mn: Өндөр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: and
mn: ба
