TiendaParaMiPyMe (1.0.6) - en to ht translation catalogue (35 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
