TiendaParaMiPyMe (1.0.8) - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: View
hr: Pregled

en: Region
hr: Regija

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Normal
hr: Normalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Height
hr: Visina

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Revert
hr: Vrati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: or
hr: ili

en: Products
hr: Proizvodi

en: Gray
hr: Siva

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Blue
hr: Plava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: and
hr: i

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
hr: Adresa e-pošte s koje stižu automatske poruke e-pošte poslane prilikom registracije korisnika, poništenja lozinki i drugih obavijesti. (Kako bi smanjili mogućnost označavanja ovih poruka kao spam, preporuča se adresa e-pošte na domeni lokacije.)

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Asc
hr: Uzlazno
