TiendaParaMiPyMe (1.0.11) - en to af translation catalogue (45 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Authored on
af: Geskep op

en: Revert
af: Rol terug

en: Products
af: Produkte

en: Gray
af: Grys

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Blue
af: Blou

en: and
af: en

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
