TiendaParaMiPyMe (1.0.11) - en to az translation catalogue (81 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Hidden
az: Gizli

en: Fixed
az: Sabit

en: Revert
az: Qaytarma

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: or
az: və ya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Gray
az: Boz

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: and
az: və

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: of
az: söndür

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
