TiendaParaMiPyMe (1.0.11) - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Region
bg: Област на сайта

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Address
bg: Адрес

en: Original
bg: Оригинал

en: Authored on
bg: Написано на

en: Hidden
bg: Скрит

en: Revert
bg: Връщане

en: Right
bg: Дясно

en: Products
bg: Продукти

en: Gray
bg: Сив

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Blue
bg: Син

en: Filter by category
bg: Покажи

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: and
bg: и

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
bg: Адресът, <em>От</em> който ще се изпращат автоматични имейли при регистрация и заявки за нови пароли, както и други известия. (Използвайте адрес с разширение домейна на Вашия сайт, за да не бъде маркиран като спам.)

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
