TiendaParaMiPyMe (1.0.11) - en to bs translation catalogue (48 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Normal
bs: Normalno

en: Height
bs: Visina

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Revert
bs: Vratiti

en: Products
bs: Proizvodi

en: Apply
bs: Primjeni

en: and
bs: i

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
bs: <em>Od</em> adresa u automatskim emailovima poslatim prilikom registracije i zahtjeva za novu lozinku, i za ostale obavijesti. (Koristite adresu koja koristi vašu domenu da spriječite da ovaj email bude označen kao spam.)

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju

en: Basic block
bs: Osnovni blok

en: A basic block contains a title and a body.
bs: Osnovni blok sadrži naslov i tijelo.

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
