TiendaParaMiPyMe (1.0.8) - en to hy translation catalogue (46 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
