TiendaParaMiPyMe (1.0.2) - en to lt translation catalogue (114 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Normal
lt: Normalus

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Height
lt: Aukštis

en: Address
lt: Adresas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Position
lt: Pozicija

en: Original
lt: Orginalas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: or
lt: arba

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Pink
lt: Rožinė

en: Next >
lt: Kitas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategorija

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: and
lt: ir

en: Regions
lt: Regionai

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Yellow
lt: Geltona

en: Light
lt: Šviesi

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
