Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Path
ca: Camí

en: Fields
ca: Camps

en: Media
ca: Multimèdia

en: Text field
ca: Camp de text

en: Title field
ca: Camp títol

en: Path settings
ca: Paràmetres de Path

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Link field
ca: Enllaç al camp
