Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Path
id: Jalur

en: Fields
id: Bidang isian

en: Color
id: Warna

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: Title field
id: Judul bidang

en: Path settings
id: Pengaturan jalur

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Link field
id: Bidang tautan

en: Use fields as row data.
id: Gunakan bidang sebagai data baris.
