Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Path
lt: Kelias

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Color
lt: Spalva

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos
