Tiki Toki (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Path
pl: Ścieżka

en: Fields
pl: Pola

en: Color
pl: Kolor

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Path settings
pl: Ustawienia ścieżki

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Use fields as row data.
pl: Użycie pól jako danych wiersza
