Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: Path
bg: Път

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: Text field
bg: Текстово поле
