Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ
