Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Path
de: Pfad

en: Fields
de: Felder

en: Media
de: Medien

en: Color
de: Farbe

en: Text field
de: Textfeld

en: Title field
de: Titelfeld

en: Path settings
de: Pfadeinstellungen

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Link field
de: Linkfeld

en: Use fields as row data.
de: Felder als Zeilendaten benutzen.

en: Color field
de: Farbfeld
