Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Path
fi: Polku

en: Fields
fi: Kentät

en: Color
fi: Väri

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Path settings
fi: Polkuasetukset

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: Use fields as row data.
fi: Käytä kenttiä rivitietona.
