Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Path
hi: मार्ग

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Media
hi: मीडिया

en: Color
hi: रंग

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
