Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Path
hr: Putanja

en: Fields
hr: Polja

en: Media
hr: Mediji

en: Color
hr: Boja

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Path settings
hr: Postavke putanje
