Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Path
ro: Cale

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Color
ro: Culoare

en: Text field
ro: Câmp text

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Path settings
ro: Setări cale

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: Use fields as row data.
ro: Utilizare câmpuri ca date sursă pentru rânduri
