Tiki Toki (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Path
tr: Yol

en: Fields
tr: Alanlar

en: Media
tr: Medya

en: Color
tr: Renk

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Path settings
tr: Yol ayarları

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Use fields as row data.
tr: Satır verisi olarak alanları kullan.
