Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Path
fr: Chemin

en: Fields
fr: Champs

en: Media
fr: Média

en: Color
fr: Couleur

en: Text field
fr: Champ texte

en: Title field
fr: Champ titre

en: Path settings
fr: Paramètres de chemin

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Link field
fr: Champ lien

en: Use fields as row data.
fr: Utiliser les champs comme données de ligne.
