Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Path
hy: Ուղի

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Color
hy: Գույն
