Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Path
sv: Sökväg

en: Fields
sv: Fält

en: Color
sv: Färg

en: Text field
sv: Textfält

en: Title field
sv: Titelfält

en: Path settings
sv: Sökvägsinställningar

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Link field
sv: Länkfält
