Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Path
da: Sti

en: Fields
da: Felter

en: Color
da: Farve

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Title field
da: Titelfelt

en: Path settings
da: Indstillinger for sti

en: Link field
da: Link-felt

en: Use fields as row data.
da: Brug felter som rækkedata.
