Tiki Toki (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Path
ru: Путь

en: Fields
ru: Поля

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Color
ru: Цвет

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Title field
ru: Заголовок полей

en: Path settings
ru: Настройки пути

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Use fields as row data.
ru: Использовать поля как данные строк.
