Time Clock (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: Custom
ja: カスタム

en: General
ja: 全般

en: America/Chicago
ja: アメリカ/シカゴ

en: America/New_York
ja: アメリカ/ニューヨーク

en: Asia/Dubai
ja: アジア/ドバイ

en: Asia/Tokyo
ja: アジア/東京

en: Europe/Amsterdam
ja: ヨーロッパ/アムステルダム

en: Europe/London
ja: ヨーロッパ/ロンドン

en: Europe/Oslo
ja: ヨーロッパ/オスロ

en: Timezone
ja: タイムゾーン
