Time Clock (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: General
vi: Tổng quát

en: America/Chicago
vi: Châu Mỹ/Chicago

en: America/New_York
vi: Châu Mỹ/New_York

en: Asia/Dubai
vi: Châu Á/Dubai

en: Asia/Tokyo
vi: Châu Á/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
vi: Châu Âu/Amsterdam

en: Europe/London
vi: Châu Âu/London

en: Europe/Oslo
vi: Châu Âu/Oslo

en: Timezone
vi: Múi giờ
